Archív

IUVENTA žije na Facebooku

Od 26. októbra spustila IUVENTA denné live vysielania na svojom Facebooku. Zo začiatku sme vysielali len webináre pre mladých ľudí, no postupne sa ponuka rozrástla aj o relácie pre pracovníkov s mládežou.

Témy boli rôznorodé od inklúzie, cez varenie, psychické zdravie, či enviro až po kritické myslenie, či skupinovú dynamiku. Za ten čas po dnes (16.12.) sme pre Vás odvysielali spolu 60 hodín, ktoré sú stále prístupné na našom Facebooku a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

A čo sa Vám páčilo najviac? Najpopulárnejšie webináre, ktoré si pozrelo najviac ľudí, sú jednoznačné tie s Mgr. Martinom Kurucom PhD. z Pedagogickej fakulty UK. Na prvých šiestich miestach sledovanosti vedú jeho témy ako Skupinová dynamika, Disciplína, kontrola vs. podpora zodpovednosti a samostatnosti, Konštruktívne riešenie konfliktov, Efektívna spätná väzba a Rešpektujúca komunikácia.

Najsledovanejším webinárom bola prvá časť venovaná skupinovej dynamike, ktorú live sledovalo 154 divákov a dosiahla 4 900 vzhliadnutí. Okrem Martinových tém sa Vám páčili aj témy folklórne, ktoré sme vysielali s Dedinskou úniou heľpianskych aktivistov o.z., či téma kritického myslenia, ktorou Vás previedla Andrea Cox z digiQ.

Tešíme sa, že boli naše webináre pre Vás prínosné a budúcom roku budeme pokračovať v prinášaní zaujímavých a dôležitých tém. Máte sa na čo tešiť!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *