ArchívUncategorized

ROADSHOW & TENTORAZ IDEM VOLIŤ

Regionálni koordinátori IUVENTY, ktorí sú zároveň súčasťou siete multiplikátorov EURODESK SLOVENSKO, v spolupráci so Zastúpením Európskej komisie na Slovensku a Kanceláriou Európskeho parlamentu v Slovenskej republike cestovali za vami do 17tich slovenských miest, aby vás v rámci Roadshow a propagácie kampane „Tentoraz idem voliť“ informovali o možnostiach, ktoré ponúka IUVENTA a program Erasmus+.

Pri príležitosti osláv 15. výročia vstupu Slovenska do EÚ ste mali na námestiach v bohatých programoch možnosť stretnúť skvelých ľudí, vypočuť si naživo koncerty známych slovenských kapiel, ale aj miestnych umelcov, spoznať projekty, ktoré rozvíjajú váš región, diskutovať o tom, aké možnosti a príležitosti majú Slováci v EÚ.

V termíne od 26.4.2019 do 22.5.2019 sme počas workshopov na stredných školách a námestiach spoznali názory mnohých mladých ľudí, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť ich regiónu ako aj celej krajiny.

Podujatia sa konali aj v rámci Európskeho týždňa mládeže (29.4.-5.5.), ktorý prebieha každé dva roky a je vrcholom európskych podujatí pre mladých ľudí a sektor mládeže v Európe.

Ďakujeme, že ste sa v sobotu 25.5.2019 zúčastnili volieb do Európskeho parlamentu, vydaril sa nám tak cieľ nášho veľkého úsilia – presvedčiť občanov Slovenska, že voliť a zaujímať sa o veci okolo seba má zmysel. Lebo je len na nás, či prevezmeme zodpovednosť za lepšiu budúcnosť do svojich rúk.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *